Bezoek onze online veiling!

In de collectie bevinden zich schilderijen, gouaches, aquarellen en grafiek van kunstenaars van de 'Bergense School', tijdgenoten en hedendaagse kunstenaars.

Open de navigatie bovenaan om de verschillende categorieën te bekijken.