kunstenaarAdriaan Lubbers (1892-1954)kavel161
titelDowntown Manhattan
formaat32x40 cm
techniekLitho
gesigneerdRechtsonder
richtprijs€ 200-300

dan verzoeken wij u een E-mail te sturen naar: info@kunsthandelvanwelsenes.nl
Vermeld daarin uw naam, adresgegevens, telefoonnummer en het kavelnummer (incl. omschrijving) met het maximale bedrag.
U geeft de veilingmeester dan opdracht voor u te bieden tot het door u opgegeven maximale bedrag, of zoveel lager als mogelijk.

©2017 - copyrights Kunsthandel van Welsenes